Günlük Egzersizler - Egzersiz ve Fitness Antrenörü

Spor Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 58.1 MB
  • Version 4.8.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Daily Workout Apps
Günlük Egzersizler mobil uygulaması ile evde spor yapmanın keyfini çıkartın.

IOS mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz Günlük Egzersizler mobil uygulaması ile evinizde gönül rahatlığı ile spor programınızı oluşturabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Günlük Egzersizler  mobil uygulamasına sahip olmak. Spor salonunda aldığınız verimin en az iki katını evde düzenli bir şekilde çalışarak da alabilirsiniz. 

Günlük Egzersizler kadınlar ve erkeklerin kendi evlerinin konforunda en iyi egzersizleri adım adım takip ederek uygulayabilecekleri, hızlı ve etkili günlük egzersiz programlarını içeren ?Günlük Egzersiz? uygulama serisinin bir parçasıdır. Sertifikalı özel antrenörler tarafından verilen bu onaylı egzersizler, belli başlı kasları hedef almaktadır. Günde sadece bir kaç dakikanızı ayırarak vücudunuzu güçlendirebilir ve sıkılaştırabilirsiniz.

Kullanıcılar için oldukça faydalı olan Günlük Egzersizler mobil uygulaması tamamen ücretsiz olup sizlerin spor seviyelerine göre kişiselleştirilebilir. Kendi günlük yoğunluğunuza göre spor saatlerinizi ve programınızı belirleyerek fit olabilirsiniz. Uygulamamız mobil cihazınız ile sizlere bu desteği sağlamaktadır. 

 

Günlük Egzersizler - Egzersiz ve Fitness Antrenörü indir
DİĞER SÜRÜMLER