Günlük Egzersizler - Egzersiz ve Fitness Antrenörü

Spor Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 58.1 MB
  • Sürüm Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Daily Workout Apps

Günlük Egzersizler - Egzersiz ve Fitness Antrenörü indir. Spor kategorisindeki bu program Windows (PC) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Spor salonlarına saatlerinizi ve paranızı harcamanıza hiç gerek yoktur. Evde, parkta ve müsait olan her yerde rahatlıkla günlük spor konusunda yardı alabileceğiniz Günlük Egzersizler mobil uygulaması kullanıcılarına özel olarak Android mobil cihazlara ücretsiz bir şekilde indiriliyor. Sizde evinizde kendi belirlediğiniz saatler arasında spor yapmak istiyorsanız mobil cihazınız sizlere antrenörlük yapmaya hazır. 

Programın basit arayüzü, video ve zamanlayıcıyı da içermektedir ve her bir egzersizi kolayca takip etmenize ve anlamanıza olanak sağlar. Tek yapmanız gereken programınızı seçmek ve takip etmek. İstikrarlı bir şekilde uygulamamızı takip ederek spor salonunda alacağınız verimin iki katınızı evinizde spor yaparak da alabilirsiniz. 

Günlük Egzersizler mobil uygulamasında vücudunuzu geliştirmek istediğiniz bölgeye göre en uygun hareketler sizleri bekliyor. Uygulamaya sahip oalrak bu egzersizlerden yararlanabilirsiniz. Sizde evinizde keyifle kendi oluşturmuş olduğunuz spor programı ile daha güzel bir vücuda sahip olabilirsiniz. Hem erkeklerin hem de kadınların kullanabileceği Günlük Egzersizler mobil uygulaması sayesinde fit olmanın en kolay haline sahip olun. 

Günlük Egzersizler - Egzersiz ve Fitness Antrenörü indir